Schudnij z ONDA.

ONDA - mechanizm działania

Działanie urządzenia ONDA opiera się na użyciu fal elektromagnetycznych. Unikalna technologia wykorzystująca mikrofale pozwala  redukować tkankę tłuszczową oraz usuwać cellulit, jednocześnie napinając przy tym zwiotczałą skórę.

Mikrofale selektywnie docierające do tkanki tłuszczowej w bezinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Ich częstotliwość jest całkowicie bezpieczna. Podczas zabiegu wynosi ona 2,45 GHz i dzięki temu działa na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Dodatkowo głowice są wyposażone w system chłodzenia kontaktowego, co sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny, a tkanka zewnętrzna jest doskonale chroniona przed przegrzaniem. Kumulacja energii fal o częstotliwości 2,45 GHz prowadzi do pęknięcia błony komórkowej komórki tłuszczowej, oraz do upłynnienia i eliminacji tkanki tłuszczowej. Po około dwóch tygodniach obserwujemy, w zależności od pacjenta, ubytek 3-4 cm w talii, oraz istotną redukcję tkanki tłuszczowej w innych okolicach. Efekty zabiegów są trwałe.

ONDA - wskazania

REDUKCJA MIEJSCOWO ZLOKALIZOWANEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ
- mikrofale działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia,
a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

REDUKCJA CELLULITU
- działanie głowicy w płytszej warstwie tkanek skutecznie rozbija cellulit.

UJĘDRNIANIE SKÓRY
- mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

CENNIK